Partnerünk világszinten vezető szerepet tölt be fűtéstechnika, légkondicionálás és hűtéstechnika területén.
A 183 országban jelenlévő vállalat 2000 óta képviseli magát a hazai ipari hűtéstechnika piacán, országos lefedettségű ügyfélhálózattal rendelkezik elsősorban ital- élelmiszerkereskedelmi vonalon.
A vállalati értékek közül kiemelt szerepet tölt be a szakmai előmenetel biztosítsa, a tehetség gondozás és egyéni karrier út kidolgozása.
Ezen kívül nagy hangsúlyt fektetnek a technikai innovációkra, hogy piacvezető szerepüket a jövőben is stabilan fenntartsák és növeljék.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Direkt anyagok kezelése, beszállítónak felkutatása, tendereztetése, beszállítók meglátogatása, szállítói képességük vizsgálata, fémes beszerzés,
  • Árajánlat kérések kiküldése és a beérkező árajánlatok kiértékelése,
  • Beszállítók számának folyamatos csökkentése, benchmark készítése,
  • A beszerzés mérőszámainak elérése/túlteljesítése (költségcsökkentés, készletforgás, fizetési határidő kiterjesztés, stb.)
  • A szervezeten belül felmerülő olyan problémák megoldásában segítségnyújtás (áreltérés, fizetése határidő módosítás, szállítási késedelem, minőség, stb.), amely súlyosan veszélyezteti a hatékony, folyamatos termelést, illetve vevőkiszolgálást,
  • Kiválasztott beszállítókkal kereskedelmi és logisztikai feltételek tárgyalása és megállapodása,
  • Szerződések elkészítése és véglegesítése,
  • Együttműködés beszállítókkal és társosztályokkal költséghatékonysági (műszaki változtatások) projektekben,
  • Aktív részvétel és időbeni végrehajtás a műszaki változtatásokkal kapcsolatos projektekben (ECN)
  • A megállapodott feltételek éves szinten történő felülvizsgálata a fejlesztési elvárásoknak megfelelően,
  • A beszállítók árszint alakulásának havi szinten történő elemzése pénzügyi riportok segítségével,
  • Transzfer feladatokban történő részvétel a helyi beszállítók felkutatásával, határidő tartásával.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Műszaki menedzseri/gépészmérnöki diploma,
  • Fémes beszerzési tapasztalat,
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt,
  • Stratégiai beszerzésben szerzett több, mint 5 éves tapasztalat,
  • Kimagaslóan jó kommunikációs készség,
  • SAP ismeret, számítógépes ismeret,
  • Proaktivitás.

Amennyiben további kérdése lenne a meghirdetett lehetőséggel kapcsolatban, az alábbi címen érdeklődhet a hirdetés azonosítószámára hivatkozva:  allas@getwork.hu

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!