Partnerünk világszinten vezető szerepet tölt be fűtéstechnika, légkondicionálás és hűtéstechnika területén.
A 183 országban jelenlévő vállalat 2000 óta képviseli magát a hazai ipari hűtéstechnika piacán, országos lefedettségű ügyfélhálózattal rendelkezik elsősorban ital- élelmiszerkereskedelmi vonalon.
A vállalati értékek közül kiemelt szerepet tölt be a szakmai előmenetel biztosítsa, a tehetség gondozás és egyéni karrier út kidolgozása.
Ezen kívül nagy hangsúlyt fektetnek a technikai innovációkra, hogy piacvezető szerepüket a jövőben is stabilan fenntartsák és növeljék.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Prototípusok előkészítése, a gyártott termékek továbbfejlesztése, előkészítése a
    klímakamrában történő vizsgálatokhoz,
  • Tervezési és összeszerelési feladatok a mindenkori munkabiztonsági előírások, vevői
    elvárások figyelembevételével,
  • Aktív részvétel a készülékek tesztelése és a teszteredmények kiértékelése során,
  • Az hűtőkészülékek elektromos alkatrészeinek megtervezése
  • A meglévő készülékek átalakítása a piaci igények szerint,
  • A készülékek jóváhagyatása.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • Összeszerelésben és méréstechnikában szerzett tapasztalat,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • Analitikus gondolkodás,
  • Precizitás,
  • Konfliktuskezelő képesség,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Hűtéstechnikai ismeret.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • A SOLID EDGE software ismerete.

Amennyiben további kérdése lenne a meghirdetett lehetőséggel kapcsolatban, az alábbi címen érdeklődhet a hirdetés azonosítószámára hivatkozva:  allas@getwork.hu

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!