Szeretsz emberekkel foglalkozni, a problémájukat megoldani? Unod már az értékesítést és a kimenő hívások indítását? Van egy remek lehetőségünk számodra!

Ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok:

  • Beérkező hívások fogadása, az ügyfelek kérdéseinek megválaszolása, adott esetben az illetékes kollégához való továbbítása
  • A híváshoz tartozó adminisztráció elvégzése
  • Beérkező e-mailek megválaszolása vagy továbbítása
  • Online chat felületen kommunikáció az érdeklődőkkel

Elvárások:

  • Biztosítói ügyfélszolgálaton vagy biztosításértékesítésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó helyesírás
  • Legalább középfokú végzettség

Amire számíthatsz:

  • Bejelentett 8 órás munkaviszony
  • Motiváló bónuszrendszer
  • Folyamatos tréningek és képzések a fejlődés érdeklében
  • Támogatói légkör
  • Modern iroda
  • Nem kell kimenő hívásokat indítanod és nem kell értékesítened sem

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed és rendelkezel megfelelő tapasztalattal, küldd el nekünk jelentkezésed. Ezt követően telefonon fogunk megkeresni és időpontot egyeztetni egy beszélgetésre.

Get Work Trend – Nálunk Te vagy az első!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848