Budapesti partnerünk Európa vezető digitális üzleti információszolgáltató vállalata. Partnereik a minőségi adatok felhasználásával olyan megfontolt döntéseket hozhatnak, amelyek növelik a jövedelmezőséget és segítenek a cégek növekedésében is.

Lead Generálási Specialista pozícióba olyan új munkatársat várnak, aki rendelkezik B2B értékesítésben szerzett tapasztalattal és a megszerzett tudását már nem egy Call Centerben szeretné tovább kamatoztatni. Partnerünk nyugodt irodai környezetet, Dunára néző panorámás kilátást, folyamatos tréningeket és fejlődési lehetőséget kínál.

Főbb feladatok:

  • Meglévő adatbázisból potenciális ügyfelek megkeresése (hideg hívás)
  • Ügyfelek igényeinek felmérése
  • Időpontegyeztetés telefonon történő vagy személyes tárgyalásra az üzletkötők számára (lead generálás)
  • Bejövő, a szolgáltatások iránt érdeklődő ügyfelek igényeinek felmérése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat (Üzleti / B2B vonalon)
  • Határozott kommunikáció

Amire számíthatsz:

  • Versenyképes alapbér
  • Motiváló bónuszrendszer
  • Caffeteria
  • Magas szintű képzési rendszer

Jelentkezésed után felvesszük veled a kapcsolatot telefonon, hogy részletesen bemutassuk számodra a pozíciót.

Get Work Trend – Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848