1997 óta működő, több mint 700 főt számláló autóipari alkatrészgyártó partnercégünk részére keresünk SQA-mérnök munkatársat.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Alapanyag eredetű problémák kivizsgálása és reklamációk indítása a beszállítók felé,
  • Beszállítóktól kapott 8D riportok értékelése és az akciók nyomon követése valamint hatékonyságuk
    vizsgálata,
  • Beszállítók értékelése és fejlesztése. Beszállítói auditok megtartása, akciólisták követése,
  • Részvétel az új beszállítók kiválasztásában, új beszállítók auditálása, illetve jóváhagyása,
  • Bejövő áru ellenőrzés felügyelete, vizsgálatokkal kapcsolatos döntések meghozatala,
  • Új alapanyagok jóváhagyása, beszállítói bemintázási folyamat felügyelete,
  • Kapcsolattartás közvetlenül a beszállítókkal, illetve a társosztályokkal (fejlesztés, beszerzés,
    logisztika, raktár, termelés, technológia)..

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • 2-3 év SQA mérnöki tapasztalat,
  • VDA 6.3/ IATF 16949 auditori képesítés,
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás,
  • Határozott fellépés és jó kommunikációs képesség,
  • B- kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság..

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Autóiparban eltöltött SQA mérnöki tapasztalat,
  • SAP Q modul tapasztalat,
  • Minőségbiztosítási szakirány vagy minőségbiztosítási posztgraduális képzés.

Amennyiben további kérdése lenne a meghirdetett lehetőséggel kapcsolatban, az alábbi címen érdeklődhet a hirdetés azonosítószámára hivatkozva:  allas@getwork.hu

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!