MEGBÍZÓNK:

Partnerünk 100 %-ban magyar tulajdonban lévő, fémszerkezeteket gyártó vállalat. Vevőikkel ápolt megbízható partnerkapcsolat, a legmagasabb minőségi elvárásoknak megfelelő gyártás és a határidőben történő szállításukban rejlik sikerességük kulcsa.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Miskolc

FŐBB FELADATOK:

• Új gyártmányok technológiai utasításának készítése, a futó technológiai utasítások felülvizsgálata, aktualizálása
• Műszaki rajz (munkadarab rajz) alapján időkalkuláció készítése
Műszaki rajzok késztése 2D ,3D
Árajánlatok készítése, beérkezett megbízások által.
• Gépkarbantartási dokumentációk készítése
• Minőségügyi utasítások alapján különböző termelési dokumentációk készítése
CNC programok készítése (forgácsolás, marás)
• Forgácsoló, hegesztő készülékek tervezésének segítése, peremfeltételek megadása
• Forgácsoló szerszámok optimalizálási folyamatainak kidolgozása, kísérletek levezetése
• Forgácsoló készülékek tervezésének segítése, peremfeltételek megadása

Akár a CNC-ben, akár a hegesztésben rejlik erőssége, számítunk jelentkezésére!

SZÜKSÉGES ISMERETEK:
• Releváns szakmai végzettség(közép/felsőfokú)
• Min. 4 éves szakmai tapasztalat

• Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Magasfokú problémamegoldó képesség
• Proaktív munkavégzés, határozott fellépés

ELŐNYT JELENT:
• Felsőfokú végzettség
• Angol vagy német nyelvtudás főként írásban

AMIRE SZÁMÍTHATSZ:
Versenyképes fizetés
• Hosszútávú munkalehetőség
• Stabil vállalati háttér
• Szakmai fejlődési lehetőség