Csőhálózat szerelő munkatárs

Partnerünk:

A jó környezeti, hidrogeológiai adottságok mellett a kiváló ivóvízminőség megőrzéséhez elengedhetetlen a magas színvonalú, műszakilag fenntartható üzemeltetés biztosítása és a környezetvédelmi-vízbázisvédelmi tevékenység továbbfejlesztése a teljes vízbeszerzési területen.
Ezt a magas színvonalat biztosítja partnercégünk egész Budapesten és környékén.

Feladatok:

• Vízcsőhálózat üzemeltetésével, hibaelhárításával, karbantartásával kapcsolatos feladatok ellátása a csoportvezető iránymutatásai alapján műszakos munkarendben, szükség esetén közterületen is.

Munkavégzés helye:

Budapest

Elvárások:

• Vízvezeték szerelő vagy csőhálózat szerelő végzettség
• „B” kategóriás jogosítvány
• Hasonló munkában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

• „C” kategóriás jogosítvány az Észak-Pesti kirendeltségen

Amit kínálunk:

• Havi bruttó alapbér: 300.000 Ft
• Cafeteria juttatás
• Biztos háttérrel rendelkező munkahely
• Munkásszállás igénybevételi lehetőség
• Változatos juttatási csomag
• Folyamatosan fejlődési, előrelépési lehetőség
• Képzések
• Vállalati sportolási és üdülési lehetőségek
• Évi plusz 2 nap szabadság

Vidéki dolgozóknak munkásszállási lehetőség!

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzodat
a „Jelentkezem” gomb segítségével.
Telefonon: +36 20 384 5867– VISSZAHÍVUNK!
Köszönjük!

Nálunk Te vagy a legfontosabb!