Fontos számodra egy emberközpontú, a személyes motivációkat szem előtt tartó vállalati kultúra?
Az alapokat gyorsan és átfogóan megtanulva szeretnél minél hamarabb önállóan dolgozni?
Akkor gyere és csatlakozz csapatunkhoz!

Vizuális termékellenőr

Partnerünk:

Partnerünk Európa piacvezető műszaki cikkeket forgalmazó áruházlánca. Mindezt bizonyítja, hogy 1979 óta fogyasztók millióinak bizalmát nyerték el. Szakáruházaik Európa számos országában megtalálhatóak.  Magyarországon 1997-ben nyitották meg első áruházukat.
Sikerük egyik titka a dolgozói felelősség. Folyamatosan keresik a sikerorientált, kreatív munkatársakat, akik képesek önállóan és csapatban is dolgozni. Fontos számukra, hogy minden kolléga megtalálja a cégükben a helyét.

Munkavégzés helye:
Budapest

Elvárások:

• középfokú végzettség
• választékos fogalmazás (jó helyesírás)
• pontos, precíz munkavégzés
• fotók készítése kompakt fényképezőgéppel
• egyszerűbb grafikai programok ismerete, használata (pl.Paint)

Főbb feladataid lesznek:

• vevők által visszaküldött vagy raktárban sérült termékek részletes átvizsgálása és besorolás előre meghatározott kritériumok alapján
• a terméken található sérülésekről, csomagolássérülésről fotók készítése és rendszerezése
• az elkészült fotókon a sérülések bekarikázása grafikai programban (egyszerű szoftver – Paint vagy hasonló)
• a terméken található sérülések leírása röviden, lényegre törően és pontosan
• termékadatok felvezetése táblázatba
• termékek mozgatása kézi emelővel

Amit nyújtunk:

• versenyképes jövedelem
• határozatlan idejű munkaszerződés
• hosszú távú, stabil munkahely
• nagyvállalati háttér
• teljes munkaidő (napi 8 óra hétfőtől péntekig)

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével
vagy
Személyesen: Get Work Trend Kft. Iroda: 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
/nyitva tartás: H-P: 9-17 óráig/
Telefonon: +36 20 384 5867 – VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!