Gyártástámogató (sablon készítő) munkatárs

PARTNERÜNK:

Partnercégünk globálisan működő sikeres svájci vállalkozás, amely több mint 10 000 vevőspecifikus árucikket kínál az egyedi kábelektől az összetett kábel-részegységek szereléséig bezárólag. A cég svájci, magyarországi, németországi és kínai székhelyein dolgozó több mint 1000 munkatársa, valamint több mint 50 éves tapasztalata garantálja a stabilitást, megbízhatóságot.

MUNKAVÉGZÉS  HELYE:

Kecskemét

FELADATAID LESZNEK:

• A termelés támogatása, a termeléshez szükséges eszközök, sablonok gyártása hagyományos eszterga, fúrógép és marógép használatával
• A termeléshez szükséges műszaki megoldások kifejlesztése: befogóeszközök, gyártó sablonok.
• Meglévő sablonok, termelési eszközök karbantartása, állag ellenőrzés, megóvás, felújítása.

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

• szakirányú középfokú végzettség (lakatos, forgácsoló, marós).
• Min. 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
• Vagy esztergályosként, marósként szerzett tapasztalat.
• 2 műszak vállalása.
• ALAP szintű felhasználói szintű Word/Excel tudás, műszaki rajzolvasási ismeret.
• Érdeklődő, fejlesztő gondolkodás, szorgalom, önálló munkavégzés.

AMIT NEKED KÍNÁLUNK:

• Versenyképes fizetés
• Cafeteria juttatás
• Hosszú távon stabil, nagyvállalati háttér
• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Bejárás támogatás

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével
vagy
Telefonon: +36 20 384 5867– VISSZAHÍVUNK!