Fontos számodra egy emberközpontú, a személyes motivációkat szem előtt tartó vállalati kultúra?
Az alapokat gyorsan és átfogóan megtanulva szeretnél minél hamarabb önállóan dolgozni?
Akkor gyere és csatlakozz csapatunkhoz!

Értékesítő munkatárs

(teljes vagy részmunkaidőben)

Partnerünk Európa piacvezető műszaki cikkeket forgalmazó áruházlánca. Mindezt bizonyítja, hogy 1979 óta fogyasztók millióinak bizalmát nyerték el. Szakáruházaik Európa számos országában megtalálhatóak.  Magyarországon 1997-ben nyitották meg első áruházukat.
Sikerük egyik titka a dolgozói felelősség. Folyamatosan keresik a sikerorientált, kreatív munkatársakat, akik képesek önállóan és csapatban is dolgozni. Fontos számukra, hogy minden kolléga megtalálja a cégükben a helyét.

Munkavégzés helye:

Budapest XVII. kerület

Főbb feladataid lesznek:

• áruátvételben való együttműködés
• pénztárgépkezelés
• igényfelmérés,
• szakszerű tájékoztatás,
• a vásárló számára megfelelő termék kiválasztásában való segítségnyújtás,
• kiszolgálás, számlaírás, csomagolás,
• kiegészítők és szolgáltatásokajánlása és értékesítése,

Elvárások:

• érettségi
• jó kommunikáció képesség
• ügyfélorientáltság
• megbízhatóság

Előny:

• pénztárgépkezelői tapasztalat/vizsga
• targoncavezetői engedély
• értékesítési tapasztalat
• műszaki termékek ismerete hobbi szinten (akár 1 árucsoport)

Amit nyújtunk:

• Versenyképes fizetés
• Hosszú távú munkalehetőség
• Prémium
• utazási költségtérítés
• 5 hetes betanulás

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével
vagy
Személyesen: Get Work Trend Kft. Iroda: 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
/nyitva tartás: H-P: 9-17 óráig/
Telefonon: +36 20 384 5867 – VISSZAHÍVUNK!
Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!