Megbízónk egy rendkívüli innovációs képességekkel rendelkező, globálisan működő sikeres vállalat, mely 10.000 ügyféllel büszkélkedhet és több ezer főt foglalkoztat világszerte.
Stabil piaci jelenléttel és folyamatos fejlesztésekkel bír, mindeközben komoly hangsúlyt fektet a minőségre és az ügyfelek elvárásainak teljesítésére, valamint a családbarát légkör megteremtésére.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Szállítói kötelezettségek tisztázása, nyomon követése,
  • Beszerzési ár-eltérések kezelése, átlagár javítása,
  • Költség-kontroll a magyarországi telephelyek részére, költséghely szintű terv-tény eltérések elemzése,
  • Részvétel a havi zárási munkálatokban, riportok készítése,
  • Önköltségi árak folyamatos nyomon követése,
  • Aktív részvétel vállaltirányítási rendszer pénzügyi moduljának folyamatos karbantartásában, fejlesztésében,
  • Termelési kontrolling feladatok, teljesítmény- és létszámelemzés,
  • Vevői nyereségesség elemzése,
  • Egyéb adhoc kontrolling feladatok.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Multinacionális vállalatnál könyvelőként vagy kontrollerként szerzett 1-3 év tapasztalat,
  • Német társalgási szint,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (erős MS Excel),
  • Proaktív, kiváló kommunikációs képesség, jó problémamegoldó képesség, gyors döntéshozó, önálló munkavégzés, lojalitás.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amennyiben további kérdése lenne a meghirdetett lehetőséggel kapcsolatban, az alábbi címen érdeklődhet a hirdetés azonosítószámára hivatkozva:  allas@getwork.hu

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!