Egyedi gyártással foglalkozó Pest megyei partnercégünk részére keresünk munkatársat.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Vevői igények befogadása, rendszerben való rögzítése,
  • Gyártási határidők meghatározása,
  • Vevőkkel való kapcsolattartás,
  • Szállítási határidők nyomonkövetése,
  • Projektekkel kapcsolatos változások rendszerben való rögzítése,
  • Idegen nyelvű kapcsolattartás.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Hasonló területen, gyártási környezetben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Vállalatirányítási rendszerismeret,
  • Középfokú Angol és Német nyelvtudás.

Amennyiben további kérdése lenne a meghirdetett lehetőséggel kapcsolatban, az alábbi címen érdeklődhet a hirdetés azonosítószámára hivatkozva:  allas@getwork.hu

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!