PARTNERÜNK:
Partnercégünk a világ több mint 100 országában, 1 300 helyszínen, több mint 76 000 munkatársával a világ egyik vezető szállítmányozó és logisztikai vállalata. Sikere és erős piaci pozíciója elsősorban a legmodernebb IT-alapú támogatással nyújtott tengeri, légi és közúti szállítmányozásban, valamint a szerződéses logisztikában rejlik.

MUNKAVÉGZÉS  HELYE:

Páty

FELADATAID LESZNEK:

- Áruk kijelölt tárhelyekre mozgatása
- Szállítójárművek felrakodása
- Komissióhelyek feltöltése
- Raktári rend és tisztaság fenntartása, szabálykövetés

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

- Minimum 8. általános iskolai végzettség
- Hasonló területen megszerzett tapasztalat
- Precíz, megbízható munkavégzés
- Jó fizikai erőnlét
- Targoncavezetői engedély megléte (3313, 3324)

AMIT NEKED KÍNÁLUNK:

- Versenyképes jövedelem
- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Hosszú távon stabil, nagyvállalati háttér
- Kiemelkedő cafeteria juttatási rendszer
- Útiköltség térítés lehetősége

Céges buszjárat: Csákvár, Vértesboglár, Bodmér, Szár, Felcsút, Bicske, Tatabánya, Csabdi, Mány, Páty,   Budapest, Budaörs, Herceghalom, Biatorbágy, Etyek, Zsámbék, Szomor, Nagyegyháza, Budakeszi településekről

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével
vagy
Személyesen: Get Work Trend Kft. Iroda: 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
/nyitva tartás: H-P: 9-17 óráig/
Telefonon: +36 20 384 5867– VISSZAHÍVUNK!
Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb