MUNKAVÉGZÉS HELYE:
- Nyírbátor, Szabolcs- Szatmár- Bereg Megye

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:
- egy stabil munkahelyre
- biztos kereseti lehetőségre
- béren kívüli juttatásra
- utazási költségtérítésre, a jogszabályi előírásoknak megfelelően
- eltérő munkakezdési időpontra

FŐBB FELADATAID LESZNEK:
- késztermékek csomagolása
- dobozok címkézése és fóliázása
- a legyártott termékek ellenőrzése
- saját munkaterület rendben tartása, rendszeres tisztítása

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:
- 8 általános iskolai végzettség
- több műszakos munkarend vállalása
- nyírbátori munkába járás vállalása
- felelősségteljes munkavégzés
- folyamatos koncentrációs képesség
- megbízhatóság, ismeretátadó képesség
- csapatszellem

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
- hasonló munkakörben, termelési területen szerzett tapasztalat

TELEFONON: 06 30 / 863 0020 INGYENESEN HÍVHATÓ ZÖLD SZÁMUNK: 06 80 200 232
E-MAILBEN: KÜLDJE EL ÖNÉLETRAJZÁT NYIRBATOR@GETWORK.HU E-MAIL CÍMRE

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a "jelentkezem" gomb megnyomásával, küldje el számunkra jelentkezését.
munkaerő-közvetítés engedély száma: 10097-1/2012-0100-1046
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046