Megbízónk egy közel 165 éves múltra visszatekintő cég, amely több mint 2500 munkavállalót foglalkoztat, és 200 országban jelen van. Innovatív megoldásokat kínál villamosításhoz, automatizáláshoz és digitalizáláshoz.  Sikerük titka a folyamatos megújulás és innováció.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Az értékesítési vezetőkkel együtt vezeti az érdekelt felek irányítását olyan tevékenységekm mint a rendszer azonosítása, elemzése és tervezése révén,
  • Hozzájárulhat olyan tevékenységekhez, mint projektek, tréningek, forgalmazási és szervizpartnerek támogatása,
  • A kulcsfontosságú szolgáltatási projektek támogatása és vezetése a stratégiai ügyfeleknél - a szerződéses és tárgyalási tevékenységektől a projekttervezésig, a személyzet, a kockázatkezelés, a pénzgazdálkodás,
  • Ügyféltevékenység támogatása a szolgáltatásnyújtásra koncentrálva,
  • A munkavégzés során a csapatokkal folytatott tevékenységek együttműködése és szervezése a helyi jogszabályok és a vállalati politikák tiszteletben tartásával.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Folyékony angol nyelvtudás,
  • Műszaki ismeretek (elektromos, mechanikus),
  • 3 év projektmenedzsment tapasztalat,
  • A gyártás és a gyártás kivitelezésével és a rendszerekkel kapcsolatos tapasztalatok (MES, APS),
  • Az utazási hajlandóság (elsősorban Magyarországon, esetenként a régió más országaiban is).

Amennyiben további kérdése lenne a meghirdetett lehetőséggel kapcsolatban, az alábbi címen érdeklődhet a hirdetés azonosítószámára hivatkozva:  allas@getwork.hu

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!