Megbízónk egy közel 165 éves múltra visszatekintő cég, amely több mint 2500 munkavállalót foglalkoztat, és 200 országban jelen van. Innovatív megoldásokat kínál villamosításhoz, automatizáláshoz és digitalizáláshoz.  Sikerük titka a folyamatos megújulás és innováció.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Vevőkkel történő kapcsolattartás, reklamációkezelés,
  • Vevői és belső auditokra való felkészülés, ezeken való részvétel,
  • Termék bevezetésben és változtatásban történő aktív részvétel, a vevői követelmények képviselete,
  • A termékdokumentáció felügyelete, naprakészen tartása,
  • A meglévő és az új termékekkel kapcsolatos változások kezelése,
  • Minőségügyi statisztikák vezetése,
  • Aktív csapattag a hibaelemzés, a problémamegoldás, a korrekciós és megelőző intézkedések végrehajtása során, amely magában foglalja e hatékonyság elemzését,
  • Folyamatos riportálás a vevők és a vezetőség felé,
  • Ellenőrzési terv és utasítás készítése (CP).

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú Gépészmérnöki végzettség,
  • Német és/vagy angol nyelvtudás,
  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Forgácsolási területen szerzett 3-5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • Precíz munkavégzés,
  • Megbízhatóság,
  • Terhelhetőség.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • PT, VT vagy UT roncsolásmentes vizsgálói  tapasztalat,
  • CMM mérőgép programozási tapasztalat.

Amennyiben további kérdése lenne a meghirdetett lehetőséggel kapcsolatban, az alábbi címen érdeklődhet a hirdetés azonosítószámára hivatkozva:  allas@getwork.hu

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!