Megbízónk egy közel 165 éves múltra visszatekintő cég, amely több mint 2500 munkavállalót foglalkoztat, és 200 országban jelen van. Innovatív megoldásokat kínál villamosításhoz, automatizáláshoz és digitalizáláshoz.  Sikerük titka a folyamatos megújulás és innováció.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Szakirányú gyártásfejlesztési projectek vezetése, Geafol technológiák változásainak nyomon követése, bevezetése,
  • Részvétel minőség és hatékonyságjavítási projectekben, ezek kezdeményezése,
  • Részvétel új gyártóeszközök műszaki specifikációjában, beszerzési folyamatuk irányítása, részvétel gépátvételi és telepítési, üzembehelyezési eljárásban,
  • Részvétel a beszállítók minősítésében, minőségének fejlesztésében,
  • Részvétel nem megfelelőségek okainak feltárásában, illetve a hibajavító és megelőző tevékenységben,
  • Gyártástechnológiai követelmények meghatározása, technológiai és folyamatleírások, gyártási standardok készítése, dolgozók oktatása,
  • Napi felmerülő technológiai problémák megoldásának támogatása,
  • Dolgozók minősítése speciális gyártási folyamatokra.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Villamos/ gépészmérnök végzettség,
  • LEAN tapasztalat,
  • Műgyanta szigetelésű transzformátorok felépítése és működésében szerzett tapasztalat,
  • Anyagok, technológiai folyamatok mérési módszerének ismerete, jóváhagyási folyamata és kritériumai,
  • Transzformátor gyártás gépeinek, azok paramétereinek, funkcióinak ismerete,
  • Minőségügyi alapismeretek,
  • Német vagy angol nyelvtudás,
  • MS Office, valamint gépvezérlő és dokumentáció kezelő szoftverek ismerete,

Amennyiben további kérdése lenne a meghirdetett lehetőséggel kapcsolatban, az alábbi címen érdeklődhet a hirdetés azonosítószámára hivatkozva:  allas@getwork.hu

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!