TOBORZÓ MUNKATÁRS

Talpraesett vagy? Tudsz önállóan, kreatívan dolgozni?
Van tapasztalatod toborzás területén, de még többet szeretnél szerezni?
AKKOR, TE vagy az, akit a csapatunkba várunk!

RÓLUNK:
A Get Work Trend 100%-ban magyar tulajdonú cég, 2003-as alakulásunk óta működünk sikeresen a hazai HR szolgáltatói piacon. Szeretünk másképp gondolkodni, ezért bízunk benne, hogy rengeteg ötleted, és terved lesz számunkra, melyek megvalósításában is számítunk rád. Ha fontos számodra a flexibilitás, a közvetlenség a vezetőség részéről is, a kevésbé bürokratikus vállalatvezetés, és a szakmai kihívás, akkor itt a helyed, Csatlakozz Hozzánk.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, II. kerület

FELADATAID LESZNEK:
• Jelöltek felkutatása különböző csatornákon
• Jelentkezőkkel való kapcsolattartás
• Kreatív hirdetések készítése
• Toborzási folyamatok megtervezésében, valamint ötletelésében való aktív részvétel, mert lehet, hogy a TE ÖTLETED lesz az, ami a CSAPATUNKAT előrébb viszi
• Statisztikák, riportok készítése
• Partnerekkel való kapcsolattartás
• Toborzás-kiválasztási folyamatok teljes körű menedzselése

AMIT TŐLED VÁRUNK:
• 1-2 éves tapasztalat toborzás-kiválasztás területén
• Szeress és tudj emberekkel kommunikálni
• Találj kihívást a megoldhatatlannak tűnő helyzetek kezelésében

AMIT KÍNÁLUNK:
⁃ Versenykèpes fizetès
⁃ Cèges telefon, cèges laptop
⁃ Fiatalos iroda a Duna-parthoz közel

CSATLAKOZZ HOZZÁNK TE IS, AMENNYIBEN:
- Dinamikus személyiség vagy és nem riadsz vissza a kihívásoktól
- Olyan karrierlehetőséget keresel, ahol alkalmad nyílik gyors és széleskörű fejlődésre a Recruitment területén
- Egy fiatal és dinamikus csapat tagjaként szeretnél kreatív és értékes munkát végezni

Ha többre vagy kíváncsi, megismernéd közelebbről a csapatunkat és úgy érzed, hogy RÁD lett szabva hirdetésünk, klikkelj a jelentkezem gombra, vagy küldd el szakmai önéletrajzod a nora.pusztafi@getwork.hu email címre!

Köszönjük!