Partnercégünk a telekomunikáció területén van jelen. Új generációs hideghívás technikával dolgozik, amely a legfrissebb 2018-as értékesítési trendeket igazolja, így sokkal több eredményt, sikeres hívást tud bemutatni.

Egy budapesti call center csapatba keresünk

Call Center Operátort

Főbb feladataid:

  • Hívások kezdeményezése;
  • Hívások eredményeinek adminisztrálása.

Amit tőled elvárunk:

  • Érettségi;
  • Érvényes diákigazolvány;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Üzleties kommunikáció.

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkarend (legalább 4 órás munkavégzés);
  • Munkaidő hétfőtől-péntekig 9-16 óráig. Akár heti 1 nap is vállalható.

Előny :

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldj el egy önéletrajzot a " Jelentkezem" gombra kattintva,

Vagy keress az alábbi elérhetőségek egyikén

E-mail: greta.farkas@getwork.hu

Telefonon : + 36 20 351 6734 - VISSZAHÍVUNK!

VM-001 / 5559-2 / 2013
VM-001 / 6900-1 / 2013