A partnercégünk piacvezető autóipari beszállítóként , világszerte, a legtekintélyesebb szakértőnek számít a hőcserélő technikában. A konszern világszerte 10.000 munkavállalóval áll a vevői rendelkezésekre az első osztályú, csúcstermékek gyártásával és nemzetközi ügyfélszolgálattal.

A mezőkövesdi mérnöki csoport erősítéséhez

keresünk mielőbbi belépéssel,

Minőségügyi mérnök gyakornokot

Feladatok:

  • A minőségügyi csapat munkájának támogatása;
  • Mérőeszköz felügyelet támogatása;
  • Dokumentációs rendszer kezelése;
  • Mérési eredmények rögzítése, kiértékelése, statisztikai adatkezelés;
  • Gyártáshoz kapcsolódó minőségügyi dokumentumok kihelyezése.

Elvárások:

  • Folyamatban lévő műszaki tanulmányok nappali tagozaton, érvényes diákigazolvánnyal;
  • MS Office, Windows felhasználói szint;
  • Innovatív gondolkodás, nyitottság, kreativitás, proaktivitás;
  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt;
  • Min. heti 20 óra munkavégzés.

Előny:

  • Középfokú német és / vagy angol nyelvtudás;
  • Mezőkövesdi, vagy környéki lakóhely.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet karrierlehetőséggel, izgalmas kihívásokkal és változatos feladatokkal;
  • Szakmai és személyes fejlődés lehetőségeinek biztosítása;
  • Bruttó órabér 1500 Ft;
  • Bejárás támogatása.

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldj el egy önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva,

Vagy keress az alábbi elérhetőségek egyikén

Email : flora.filkohazi@getwork.hu

Telefonon: + 36 20 315 35 74  - VISSZAHÍVUNK!

VM-001 / 5559-2 / 2013
VM-001 / 6900-1 / 2013