A partnercégünk piacvezető autóipari beszállítóként , világszerte, a legtekintélyesebb szakértőnek számít a hőcserélő technikában. A konszern világszerte 10.000 munkavállalóval áll a vevői rendelkezésekre az első osztályú, csúcstermékek gyártásával és nemzetközi ügyfélszolgálattal.

A mezőkövesdi mérnöki csoport erősítéséhez

keresünk mielőbbi belépéssel,

EH & S gyakornokot

Feladatok:

  • Munka- és környezetvédelmi nyilvántartások és kimutatások készítése és folyamatos aktualizálása;
  • Balesetvédelemhez kapcsolódó feladatok ellátása;
  • Auditokon, bejárásokon feltárt hiányosságok megszüntetésének műszaki támogatása.

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú műszaki / mérnöki tanulmányok;
  • Érvényes diákigazolvány;
  • Erős és gyakorlatorientált műszaki szemlélet;
  • Excel, Word magabiztos gyakorlati ismerete;
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Terhelhetőség;
  • Képesség önálló munkavégzésre;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Heti 20 órás munkavégzés.

Előny:

  • Mezőkövesd környéki lakhely

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet karrierlehetőséggel, izgalmas kihívásokkal és változatos feladatokkal;
  • Szakmai és személyes fejlődés lehetőségeinek biztosítása;
  • Bruttó órabér 1500 Ft;
  • Bejárás támogatása.

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldj el egy önéletrajzot a " Jelentkezem" gombra kattintva,

Vagy keress az alábbi elérhetőségek egyikén

E-mail: flora.filkohazi@getwork.hu

Telefonon : + 36 20 315 35 74 - VISSZAHÍVUNK!

VM-001 / 5559-2 / 2013
VM-001 / 6900-1 / 2013