A partnercégünk piacvezető autóipari beszállítóként , világszerte, a legtekintélyesebb szakértőnek számít a hőcserélő technikában. A konszern világszerte 10.000 munkavállalóval áll a vevői rendelkezésekre az első osztályú, csúcstermékek gyártásával és nemzetközi ügyfélszolgálattal.

A mezőkövesdi mérnöki csoport erősítéséhez

keresünk mielőbbi belépéssel,

Fejlesztő mérnök gyakornokot

Feladatok:

  • A magyar és német fejlesztő mérnök kollégák napi munkájának  támogatása;
  • CAD 2D és 3D rajzok, modellek készítése, változtatása CATIA V5-ös szoftverrel;
  • Adatbázisok, prezentációk és egyéb dokumentumok készítése és adminisztrálása MS Office programcsomaggal;
  • SAP adatbázisok olvasása, használata.

Elvárások:

  • Gépészmérnök szakos hallgató, érvényes diákigazolvánnyal;
  • CAD rendszerek (ideális esetben Catia V5, Creo) alkalmazásával szerzett tapasztalat és MS Office ismeretek (SAP ismerete előny);
  • Német és angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Analitikus gondolkodás, önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség;
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasság.

Előny:

  • Mezőkövesd környéki lakhely

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet karrierlehetőséggel, izgalmas kihívásokkal és változatos feladatokkal;
  • Bruttó órabér 1500 Ft;
  • A szakmai és személyes fejlődés lehetőségei;
  • Bejárás támogatása.

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldj el egy önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva,

Vagy keress az alábbi elérhetőségek egyikén

Email: greta.farkas@getwork.hu

Telefonon:  + 36 20 351 6734 -VISSZAHÍVUNK!

VM-001 / 5559-2 / 2013
VM-001 / 6900-1 / 2013