Komissiózó munkatárs

Partnercégünk évek óta Európa egyik vezető, és Németország első számú élelmiszer-logisztikai vállalkozása. Alsónémedi telephelyükre keresünk jelenleg munkatársakat komissiózó munkakörbe.

Feladatok:
- Hűtött raktári környezetben történő fizikai munkavégzés
- Raktári anyagmozgató és raktári szkenner eszközök kezelése
- Komissiózott raklapok összeállítása

Elvárások:
- 8 általános iskolai végzettség
- Állandó délutános munkavégzés (választható 10-14-16 órai kezdettel)
- Hétfőtől péntekig tartó munka, egy hónapban 1 szombati és 1 vasárnapi
nap vállalása
- Jó fizikai erőnlét

Előny:
- Érvényes targoncavezetői engedély
- B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű (munkába járáshoz)

Amit kínálunk:
- kiemelkedő, magas bérezés
- OKJ-s képzésre való lehetőség
- szezonális bónusz (júniustól szeptemberig)
- cafetéria juttatás már az első ledolgozott hónaptól
- személygépkocsival való munkába járás támogatása
- albérlet támogatás havi szinten
- szálláslehetőség

Munkavégzés helye:
Alsónémedi

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod