A vállalat autóipari termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozik.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Applikációs fejlesztési projektek támogatása: a szükséges dokumentációk (3D modellek, alkatrész-/ajánlati-/ termékrajzok, SAP darabjegyzékek, egyéb dokumentációk stb.) elkészítése és naprakészen tartása a termék fejlesztési folyamat előírásainak megfelelően,
  • Aktív részvétel a terméktervezési projekt folyamatában, részvétel az FMEA-kon és a rendszeres projekt illetve mérnökségi megbeszéléseken,
  • Mintarendelések esetén mintadarabjegyzék és az ehhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése,
  • Belső és külső auditok támogatása fejlesztői oldalról.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Gépészmérnök végzettség,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Kezdeményezőkészség és önálló munkavégzés,
  • Csapatmunkára való képesség,
  • 3D tervezői rendszerek felhasználói szintű ismerete.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Német nyelvtudás,
  • Mérnöki területen szerzett tapasztalat.

Amennyiben további kérdése lenne a meghirdetett lehetőséggel kapcsolatban, az alábbi címen érdeklődhet a hirdetés azonosítószámára hivatkozva:  allas@getwork.hu

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!