Targoncavezető munkatárs

Partnercégünk Magyarországon 14 éve jelen lévő magyar tulajdonú vállalat. Piacvezetőnek számít a teljes háztartási és higiéniai
papírtermék gyártásában, valamint önálló márkákkal is rendelkezik. A termékkínálat folyamatos bővítésének és fenntartásának érdekében
targoncavezető munkatársat keresünk, Budapesten található üzemükbe.

Munkavégzés helyszíne: Budapest, XXIII. kerület

Betöltendő munkakör: targoncavezető munkatárs

Elvárások:
- 3324-es targoncavezető jogosítvány
- 8 általános iskolai végzettség
- raktári, targoncás tapasztalat
- pontos, körültekintő munkavégzés

Feladatok lesznek:
- Vezetőüléses targoncával teherszállítási és anyagmozgatási feladatok elvégzése
- anyagmozgatás
- árurakodás megfelelő helyről adott területre
- áru készlete biztosítása a különböző raktári területeken
- emelőgép-naplók naprakész vezetése
- időszakos leltárak elvégzése
- targonca rendeltetésszerű, szabályos használata

Amit kínálunk:
- hosszútávú, biztos munkalehetőség
- Nem dohányzó munkahely
- bruttó átlag havi 300.000 - 450.000,- Ft bérezés
- cafetéria juttatás
- utazástámogatás
- azonnali kezdési lehetőség!

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzodat
a „Jelentkezem” gomb segítségével.

Telefonon: +36 20 258 1892 – VISSZAHÍVUNK!
Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!