Konvertáló – gépkezelő munkatárs

Partnercégünk Magyarországon 14 éve jelen lévő magyar tulajdonú vállalat. Piacvezetőnek számít a teljes
háztartási és higiéniai papírtermék gyártásában, valamint önálló márkákkal is rendelkezik.
A termékkínálat folyamatos bővítésének és fenntartásának érdekében
konvertáló - gépkezelő munkatársat keresünk, Budapesten található üzemükbe.

Munkavégzés helyszíne: Budapest, XXIII. kerület

Betöltendő munkakör: konvertáló - gépkezelő munkatárs

Elvárások:
- 8 általános iskolai végzettség
- gép-beállítói, gépkarbantartói tapasztalat előny
- műszaki beállítottság, érdeklődés előny

Feladatok lesznek:
- folyamatos üzem biztosítása a legjobb beállítások és selejtarány minimalizálásáért
- a felhasználható raklapok minőségének ellenőrzése
- a késztermék technológiai előírásnak megfelelő minőségi gyártása, dátum és
kód meglétének, helyességének ellenőrzése
- termékváltáshoz szükséges feladatok elvégzése
- munkaköréhez tartozó munkaterületek és munkaeszközök tisztán tartása, rendbe tétele
- termelési dokumentáció pontos vezetése
- gépek karbantartása a termelésvezetés utasítása alapján

Amit kínálunk:
- hosszútávú munkalehetőség
- tiszta, rendezett munkakörnyezet
- bruttó átlag havi 375.000,- Ft bérezés
- cafetéria juttatás
- utazástámogatás
- azonnali kezdési lehetőség!

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzodat
a „Jelentkezem” gomb segítségével.

Telefonon: +36 20 258 1892 – VISSZAHÍVUNK!
Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!