Partnerünk speciális orvosi elemek gyártásával foglalkozik. Dinamikusan fejlődik nemcsak Magyarországon, hanem Európa számos területén pl.: Németország, Törökország.

Ezen partnerünkhöz keresünk jelenleg Pénzügyi és számviteli csoportvezetőt, vagy Senior könyvelőt.

A feladatok közé tartozna:

-Zárásokban való részvétel.

-Eredménykimutatások, analitikák készítése.

-Adóbevallások elkészítése.

-Mérlegelemzés készítése.

-A könyvelési csapat munkájának koordinálása.

Elvárások:

-Ha már rendelkezel vezetői tapasztalattal, akkor:

  1. Legalább 5 éves szakmai tapasztalat (preferált a gyártó környezet).
  2. Mérlegképes képesítés és főiskolai végzettség.
  3. Angol nyelvtudás.
  4. People management tapasztalat.

-Ha még nincs vezetői tapasztalat:

  1. Legalább 5 éves tapasztalat a könyvelés területén.
  2. Mérlegképes és főiskolai képesítés.
  4. Affinitás arra, hogy záros határidőn belül (6-12 hónap) kinevezett vezetővé válj.

Kiemelt bérezés és tanulási lehetőség a pozíciót betöltőnek.