Megbízónk közel 20 éve képviseli magát Magyarországon. Piacvezető vállalat az energetikai és automatizálási szektorban.
Folyamatosan bővülő és fejlődő cég, mely itthon csaknem 300 embernek biztosít stabil és kiegyensúlyozott munkahelyet.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Raktári szervezet koordinációja, szervezése, vezetése, ellenőrzése,
  • Áruforgalmi rend felügyelete, raktári mozgatások irányítása,
  • Raktárt érintő projektekben való résztvétel,
  • Rend biztosítása, raktározott termékek szakszerű kezelésének betartása és betartatása. Ki- és betárolási rendszer működtetése/irányítása,
  • Raktár informatikai rendszer működtetése, működési problémák feltárása, intézkedés a javításról.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Legalább 3-4 éves szerzett raktárvezetői tapasztalat,
  • Középfokú végzettség,
  • Angol középfokú nyelvtudás,
  • Targoncavezetői engedély,
  • Lean folyamatismeret és gyakorlat.

Amennyiben további kérdése lenne a meghirdetett lehetőséggel kapcsolatban, az alábbi címen érdeklődhet a hirdetés azonosítószámára hivatkozva:  allas@getwork.hu

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!