Megbízónk közel 20 éve képviseli magát magyarországon. Piacvezető vállalat az energetikai és automatizálási szektorban.
Folyamatosan bővülő és fejlődő cég, mely itthon csaknem 300 embernek biztosít stabil és kiegyensúlyozott munkahelyet.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • A bejövő számlák feldolgozása (érkeztetés, iktatás, ellenőrzés) és könyvelése,
  • A beszállítóknak történő kifizetések előkészítése (berögzítés) és az utalások könyvelése,
  • ÁFA bevallások elkészítése,
  • A kifizetésekre vonatkozó cash-flow előrejelzések elkészítése,
  • Kimutatások/elszámolások készítése.

AMIT ELVÁRUNK:

  • 2-3 éves könyvelői tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • ÁFA bevallás ismerete,
  • Excel ismeret.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Oracle ismerete,
  • Nemzetközi cégnél szerzett gyakorlat,
  • Francia/holland nyelvtudás.

Amennyiben további kérdése lenne a meghirdetett lehetőséggel kapcsolatban, az alábbi címen érdeklődhet a hirdetés azonosítószámára hivatkozva:  allas@getwork.hu

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!