Partnerünk az elmúlt 15 évben magyarországi kisvállalkozásból a világ egyik legkedveltebb prémiumkategóriás szaniter és wellness berendezéseket gyártó vállalatává nőtte ki magát.

Töretlen sikerük záloga, hogy termékeiket és szolgáltatásaikat kimagasló szakértelem és a technológiai innováció jellemzi.

Termékeik nem csak európában, de az egész világon egyre növekvő kereslettel rendelkeznek, ennek köszönhetően a cég létszáma is folyamatosan bővül.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Prémium kategóriás termékek, exkluzív környezet,
  • Alapbér, plusz jutalék alapú juttatási csomag,
  • Fiatalos, sikerorientált csapat,
  • Képzések, tréningek támogatása.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Beérkező ügyfelek teljes körű tájékoztatása, igényfelkeltés,
  • Nagyértékű, luxus termékek (masszázsmedencék, masszázskádak, szaunák, kerti bútorok) értékesítése,
  • Részvétel szakmai kiállításokon, vásárokon,
  • Ajánlatkészítés,
  • A teljes értékesítési folyamat végig követése az ügyviteli rendszerben,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Rendelési állomány folyamatos karbantartása,
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Középfokú végzettség,
  • Legalább 3 éves tapasztalat nagy értékű termékek értékesítésében,
  • Angol nyelvtudás,
  • Értékesítés központú gondolkodás, felelősségteljes hozzáállás,
  • Kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó készség,
  • Önálló, gyors munkavégzés,
  • Határozott fellépés, hatékony konfliktuskezelés,
  • Jó szervezői és együttműködési képesség.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amennyiben további kérdése lenne a meghirdetett lehetőséggel kapcsolatban, az alábbi címen érdeklődhet a hirdetés azonosítószámára hivatkozva:  allas@getwork.hu

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!