A biztosítási életben meghatározó szerepet betöltő partnerünk Call Center csapatába

Ügyfélkapcsolati munkatárs

pozícióba keresünk új kollégát, direct sales területre.

A pozíció összetettségének köszönhetően itt nem fogsz befásulni feladataidba. Kollégáik az új ügyfeleket keresik fel telefonon, hogy eddigi tapasztalataikat tudják megbeszélni, új szolgáltatás ajánlása esetén időpontot egyeztetnek értékesítő kollégáinkkal, illetve ügyfeleiket segítik kérdéseik megválaszolásával. Ezen kívül az ügyfélkapcsolati kollégák segítenek Pérmium szintű ügyfeleknek is.

Jelentkezz, ha:

  • szeretsz kommunikálni szóban, és mindezt kiválóan teszed,
  • nyitott vagy a szakmai ismereteid folyamatos bővítésére,
  • hozzáállásodat az ÉRTÉKESÍTÉS- és ügyfélközpontúság jellemzi,
  • hosszútávra tervezel,
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • legalább társalgási szinten beszélsz angolul,
  • ügyfélszolgálaton és/vagy biztosítási területen szereztél már tapasztalatot.

Miért érdemes erre a pozícióra jelentkezni?
Egy vidám, jó hangulatú csapat várja új kollégáját, akik magas szintű szakmai környezetben és dinamikus csapatmunkában dolgoznak. A cég mindent megtesz azért, hogy mihamarabb be tudj illeszkedni és a megfelelő oktatásokról és tréningekről is gondoskodnak. Az elvégzett munkádat az alapbéreden kívül széles körű béren kívüli juttatással is jutalmazzák. Mindemellett egy stabil hátterű, nemzetközi vállalat megbecsült munkatársa lehetsz.

Feladatok, amelyekben számítanak rád:

  • a cég ügyfeleinek telefonon történő kiszolgálása,
  • meglévő ügyfelek számára testreszabott biztosítási termékek és szolgáltatások ajánlása,
  • ügyfélmegtartást célzó hívások lebonyolítása,
  • ügyfelek szakszerű és pontos tájékoztatása;
  • hívásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása,
  • meglévő szerződések kezelése, ügyintézés,
  • kapcsolattartás más szervezeti egységekkel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és szívesen lennél tagja egy sikeres és stabil céget építő csapatnak, jelentkezz hozzánk!

Get Work Trend – Nálunk Te vagy az első!