A biztosítási életben meghatározó szerepet betöltő partnerünk Call Center csapatába

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

pozícióba keresünk új kollégát.

A munkád során a beérkező hívásokat, e-maileket és chat üzeneteket fogadod és segíted az ügyfeleket kérdéseik megválaszolásával. Kimenő hívásokat nem kell indítanod.

Ami az ügyfélszolgálatot jellemzi:
Egy jó hangulatú vidám csapat, akiknek a jókedv és a magas színvonalú szakmai környezet mellett fontos a folyamatos szakmai fejlődés és hogy hosszútávra tervezhessenek, amihez a cég minden segítséget megad.

Amennyiben a következő állítások igazak rád:

  • szeretsz kommunikálni szóban, és mindezt kiválóan teszed
  • hozzáállásodat az ügyfélközpontúság jellemzi
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • legalább társalgási szinten beszélsz angolul
  • telefonos ügyfélszolgálaton és biztosítási területen szereztél már tapasztalatot
  • számítógépes ismereted legalább felhasználói szintű

Küldd el nekünk önéletrajzod!

Amire számíthatsz:

  • egy vidám, jó hangulatú csoport tagja lehetsz
  • dinamikus csapatmunka vár
  • beilleszkedésedről termékek és rendszerek oktatásával gondoskodnak
  • magas színvonalú szakmai környezetre és fejlődési lehetőségre számíthatsz
  • hosszú távú munkalehetőségre, kiszámíthatóságra építhetsz
  • széles körű béren kívüli juttatásban részesülhetsz
  • egy stabil hátterű nemzetközi vállalat munkatársa lehetsz

Feladataid a következők lesznek:

  • a cég ügyfeleinek telefonon történő kiszolgálása
  • hívásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • meglévő szerződések kezelése, ügyintézés
  • e-mailen beérkező ügyfél kérdések megválaszolása
  • az online chat felületén keresztül érkező kérdések megválaszolása
  • kapcsolattartás más szervezeti egységekkel

Ha szívesen lennél tagja egy sikeres és stabil céget építő csapatnak, és szeretnéd kipróbálni magad szakmai kihívásokkal teli környezetben, jelentkezz az állásra!

Get Work Trend – Nálunk Te vagy az első!