Munkerő kölcsönzés / iskolaszövetkezeti

PROJEKTVEZETŐ

Talpraesett vagy? Tudsz önállóan, kreatívan dolgozni?
Tapasztalatod még kevés, vagy nincs HR/toborzás területén, de annál többet szeretnél szerezni?
AKKOR, TE vagy az, akit a csapatunkba várunk!

RÓLUNK:
A Get Work Trend 100%-ban magyar tulajdonú cég, 2003-as alakulásunk óta működünk sikeresen a hazai HR szolgáltatói piacon. Nálunk lehetőséged lesz egy teljes körű, önálló, felelősségteljes projektek támogatására, melyben közvetlenül a vezetőd támogat. Teljes bizalmat szavazva neked, aktívan részt veszel, és szerves része leszel a Cég image-nek építésében. Szeretünk másképp gondolkodni, ezért bízunk benne, hogy rengeteg ötleted, és terved lesz számunkra, melyek megvalósításában is számítunk rád. Ha fontos számodra a flexibilitás, a közvetlenség a vezetőség részéről is, a kevésbé bürokratikus vállalatvezetés, és a szakmai kihívás, akkor itt a helyed, Csatlakozz Hozzánk.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, II. kerület

AHOGY MI DOLGOZUNK:
- Teljes körű projektmenedzsmentet végzünk
- Az ügyféllel személyesen találkozunk, megismerjük az igényeit, a pozícióban rejlő lehetőségeket, aktívan kapcsolatot tartunk és egyeztetünk
- Minden lehetséges szálon egyszerre indítjuk a toborzást, imádunk kreatívan megszólítani lehetséges munkavállalókat
- Szorosan együttműködünk a toborzást támogató üzletágvezetővel
- Új irányok, kreatív csatornák behozatalát támogatjuk

FELADATAID LESZNEK:
- Jelöltek felkutatása különböző csatornákon,
- Jelentkezőkkel való kapcsolattartás,
- Kreatív hirdetések készítése,
- Toborzási folyamatok megtervezésében, valamint ötletelésében való aktív részvétel, mert lehet, hogy a TE ÖTLETED lesz az, ami a CSAPATUNKAT előrébb viszi,
- Állásbörzéken, csoportos tájékoztatókon Cégünk képviselete,
- Statisztikák, riportok előkészítése,
- Munkaügyi folyamatok elsajátítása, majd később mesteri fokon való űzése!

AMIT TŐLED VÁRUNK:
- Minimum 1 éves munkaviszony!
- Legyél elkötelezett a szakmai igényesség és a hosszú távú partnerkapcsolatok kialakítása iránt.
- Szeress és tudj emberekkel kommunikálni.
- Találj kihívást a megoldhatatlannak tűnő helyzetek kezelésében.

Ha többre vagy kíváncsi, megismernéd közelebbről a csapatunkat és úgy érzed, hogy RÁD lett szabva hirdetésünk, klikkelj a jelentkezem gomba!
Köszönjük!