Fontos számodra a tiszta munkahelyi környezet?
Szeretsz csapatban dolgozni?
Fontos számodra a folyamatos fejlődés?
Ha igen, akkor Partnerünknél a helyed!

MEGBÍZÓNK:

Partnerünk már 19 éve erősíti a hazai és nemzetközi autóipart és a telekommunikációs ipart termékeivel. Stabil hátterű vállalat.
A dolgozói számára minden élethelyzeteiben segítséget nyújt.
„Minden ajtó nyitva áll!”

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

• Dinamikus munkakörnyezet
• Fejlődési lehetőség
• Kiemelt bérezés, hosszú távú munkalehetőség
• Cafeteria juttatás
• Ingyenes céges buszjárat

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

• Logisztikai és raktározási feladatok ellátása
• Kiadott utasítások betartása, érvényben lévő munkautasítások szerinti munkavégzés
• Anyagmozgatás a kiadott biztonsági előírások alapján
• Áruátadás és átvételi folyamatok

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

• Tanulásra való hajlandóság,
• 12 órás munkarend vállalása (2+2),
• Kitartó, rugalmas, felelősségvállaló személyiség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

• Érvényes targoncavezetői jogosítvány,
• Legalább középfokú végzettség,
• Logisztikai vagy raktározási területen szerzett tapasztalat

Személyesen: Get Work Trend Kft. Iroda: 2800 Tatabánya, Komáromi út 7/A,
/nyitva tartás: H-SZ: 8-16, CS: 12:00-16:00, P: 8-15.00 óráig/

Telefonon: +36 20 445 2831 / +36 20 357 3964 – VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!