AMIT A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ KÉRÜNK:

  • Szakmunkás végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Pontosság, precision, megbízhatóság
  • Érvényes emelőgépkezelői jogosítvány

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődés
  • Béren kívüli juttatás
  • Útiköltségdíj

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Beérkező anyagok átvétele, tárolása, helyre történő szállítása, kiadás.
  • Elvégzni az anyagmozgatási, anyagfelszámolási, nyilvántartási feladatokat.
  • Az üzemi anyagigény alapján elvégezni az anyagkigyűjtést.
  • Gazdálkodni a rábízott anyagokkal, biztosítani a készletek pontosságát és az éves elszámoló leltár pontosságát.
  • Figyelni és ellenőrizni a készleteket.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Targonca jogosítvány
  • Hasonló terület szakzett tapasztalat.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek, SAP rendszer ismerete
  • Gépi anyagmozgatás terén szerzett tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Nagykanizsa

Ha a hirdetésünk felkeltette érdeklődéssel, akkor küldjön eléletrajzot egy "jelentkezem" gomb segítségével,
vagy
Személyesen: Get Work Trend Kft. Iroda: 8800 Nagykanizsa Kinizsi P. u. 97-99. Nyitva tartás: Hétfőtől-Péntekig 9-15 óráig.

Telefonon: +36 20 265-4344-VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk te vagy egy legfontosabb!

VM-001 / 5559-2 / 2013
V-M-001 / 6900-1 / 2013