Partnerünk 27 éves múltra visszatekintő sikereit, a folyamatosan továbbképzett szakemberei kompetenciájának és a piac követelményeihez való, rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti. Informatikai üzletáguk bővítésére keresnek új munkatársat, budapesti irodájukba.

Feladatok:

  • Autóipari beágyazott rendszerek fejlesztése low level implementációtól a modell alapú fejlesztésig
  • Gyártás közeli tesztszoftver fejlesztése
  • HW közeli fejlesztés
  • Ügyfélkövetelmények alapján belső követelmény, architektúra és implementáció módosítása
  • Ügyféligények, követelmények elemzése, vizsgálata
  • Új funkciók implementálása, meglévők optimalizálása
  • Fejlesztési dokumentációk készítése
  • Más fejlesztői és projekt csoportokkal történő együttműködés
  • Hatékony problémamegoldás és fejlesztési javaslatok
  • Specifikációk készítése, rendezése, frissítése

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy informatikai végzettség
  • Beágyazott környezetben fejlesztési tapasztalat, legalább 1 év
  • C szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Analitikus szemlélet, szisztematikus gondolkodás, precizitás
  • Angol nyelv legalább középfokú aktív ismerete

Előny:

  • Több éves beágyazott szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • ISO 26262 ismerete
  • ASPICE, V-Model ismerete
  • CanBus vagy Lean ismeret
  • ISTQB vizsga
  • ClearCase, UML ismerete
  • Verziókövető rendszer, change management rendszer ismerete
  • Német nyelv társalgási szintű ismeret

Amit kínálunk:

  • Albérleti és / vagy utazási költségtérítés
  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Job rotation a változatos és iparág-specifikus projektek között
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzési programok
  • Piacképes juttatási csomag