Ezek a feladatok várnak Rád:

Elvárások

Mindennapjaid során:

  •     Megoszthatod a sportolás örömét és jótékony hatását a lehető legtöbb emberrel
  •     Felelsz termékeink átvételéért, kihelyezéséért, a megfelelő polckép folyamatos fenntartásáért, termékeink leltárazásáért, valamint a zökkenőmentes kasszázási folyamatokért
  •     Tanácsaiddal segítheted felhasználóinkat a megfelelő termék kiválasztásában
  •     Saját ötleteid megvalósításával hozzájárulhatsz sportod kitűzött gazdasági céljainak eléréséhez (pl: polckép, termékválaszték kialakítása)

Egyéb információ

Az egyik legjobb munkahelyen az ország valószínűleg legjobb csapatában:

  •     Időt és lehetőséget adunk, hogy azzal a sportággal foglalkozz, amelyet űzöl,
  •     ötleteid és véleményed megosztásával segítheted áruházad vagy akár az összes áruház működését, fejlődését
  •     bizalmunkkal támogatunk és lehetőséget adunk egyéni karrier utad eléréséhez képzési rendszerünk segítségével, továbbá felelősségi köröd bővítésével,
  •     jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
  •     mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,
  •     napi rutin feladataidat okostelefonnal láthatod el,
  •     teljes munkaidőben bruttó 273 000 Ft alapbérben részesülsz,
  •     távolsági bérleted 86%-át térítjük,
  •     további rendszeres juttatás lesz elérhető számodra.

Köztünk helyed, ha:

  •     Ha szeretsz síelni vagy snowboardozni,
  •     hobbi szinttől akár egészen élsportolói eredményekig rendszeresen űzöd sportodat,
  •     szereted az innovatív eszközöket és az "okos" megoldásokat,
  •     felelősségteljes vagy és megtalálod a közös hangot mindenkivel,
  •     nyitottan állsz az újdonságokhoz és vitális személyiség vagy,
  •     szereted a csapatmunkát és hiszel a megfelelő véleménymegosztás erejében,
  •     szívesen dolgoznál határozott idejű, 6 hónapos munkaszerződéssel, maximum napi 8 órás munkaidőben, hétvégén is.

Ha a leírtak alapján magadra ismertél és szívesen csatlakoznál heti 20 vagy 30 órás munkaidőben (hétvégén is), a jelentkezem gombra kattintva neved, elérhetőséged, sportod megadásával és önéletrajzod feltöltésével regisztrálj 2 perc alatt karrier oldalunkon!

Mi már várunk Téged!