Magyarországon a működésünket felhatalmazó vállalati kultúra jellemzi mind a 24 áruházunkban, raktárunkban és központunkban: munkatársainkban megbízunk, ezért szabad kezet és döntési felelősséget adunk már az első naptól. Országos szintű feladatainkba bármely dolgozónk szabadon csatlakozhat, így a vélemények, tapasztalatok megosztásával, együtt még eredményesebb döntéseket hozhatunk.

Mindennapjaid során:

  • Tanácsaiddal és termékeink elérhetőségének biztosításával hozzájárulsz, hogy eljuttassuk a sportolás örömét és jótékony hatását a lehető legtöbb ember számára
  • Részt veszel az áruház gördülékeny működtetésében: termékátvétel, termékek, árak kihelyezése és kasszafolyamatok
  • Teljeskörűen felelsz a sportodhoz tartozó:
    -termékválaszték kialakításáért és a megbízható készletért
    -hosszútávú, eredményező gazdasági stratégiád megtervezéséért
    -polcképed kreatív, jövedelmező kialakításáért
    -sportos kapcsolatok fenntartásáért és újak kialakításáért
    -felhasználóinkkal közös sportesemények szervezéséért és koordinálásáért
  • Áruházad érdekeit szem előtt tartva teendőidet a csapattal közösen szervezed meg

Köztünk a helyed, ha:

  • rendszeresen sportolsz hobbi szinttől akár a versenysportig
  • felelősségteljeségeddel és szakértelmeddel szívesen segítenél másokat
  • megtalálod a közös hangot mindenkivel
  • szereted a csapatmunkát és hiszel a megfelelő véleménymegosztás erejében
  • érdekelnek az innovatív eszközök és az „okos”megoldások
  • nyitottan állsz az újdonságokhoz és vitális személyiség vagy

Az egyik legjobb munkahelyen az ország valószínűleg legjobb csapatában:

  • időt és lehetőséget adunk, hogy azzal a sportággal foglalkozz, amelyet űzöl
  • ötleteiddel, véleményeddel segítheted áruházad vagy akár az összes áruház működését, fejlődését,
  • bizalmunkkal támogatunk és lehetőséget adunk egyéni karrierutad eléréséhez, felelősségi köröd folyamatos bővítésével
  • jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
  • mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,
  • napi rutinfeladataidat okostelefonnal láthatod el,

valamint:

Ha a leírtak alapján magadra ismertél és szívesen csatlakoznál csapatunkba heti 40 órás munkaidőben (hétvégén is), jelentkezz!
Pályázatodban kérlek oszd meg velünk, hogy mit sportolsz és azt milyen rendszerességgel teszed!