Magyarországon a működésünket felhatalmazó vállalati kultúra jellemzi mind a 24 áruházunkban, raktárunkban és központunkban: munkatársainkban megbízunk, ezért szabad kezet és döntési felelősséget adunk már az első naptól. Országos szintű feladatainkba bármely dolgozónk szabadon csatlakozhat, így a vélemények, tapasztalatok megosztásával, együtt még eredményesebb döntéseket hozhatunk.

Nálunk változatos munkakörre számíthatsz:

  • Vásárlóink köszöntésével, első pozitív élményüknek biztosításával,
  • hozzásegítheted felhasználóinkat a kellemes áruházi és online vásárlási élményének megtapasztalásához,
  • teljeskörű információt és segítséget nyújthatsz az áruházunk biztosította szolgáltatásainkról
    (online vásárlás áruházi átadása, visszáru kezelése, termékreklamációk kezelése, áruhitel igénylés lebonyolítása)
  • az ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatokat saját kezűleg láthatod el,
  • valamint elősegíted termékeink gördülékeny eladását / áthaladását kasszáinknál.

Köztünk a helyed, ha :

  • szívesen elsajátítanád és végeznéd mindennapi kasszázási folyamatainkat,
  • örömet ad, ha segítséget nyújthatsz vásárlóinknak és felhasználóinknak,
  • nyitott és vitális személyiséged van,
  • valamint felelősségteljes munkavégzésed és jó kommunikációs készséged segítségével hozzájárulnál közös sikereinkhez.

Az egyik legjobb munkahelyen az ország valószínűleg legjobb csapatában:

  • ötleteiddel, véleményeddel segítheted áruházad vagy az összes áruház működését, fejlődését,
  • jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
  • bizalmunkkal támogatunk,
  • mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,
  • hosszú távú, személyre szabott karrierutat és széleskörű fejlődési lehetőséget biztosítunk,
  • napi rutinfeladataidat okostelefonnal láthatod el,

valamint:

  • bruttó 248 000 Ft belépő alapbérben részesülsz teljes munkaidőben,
  • számos rendszeres béren kívüli juttatás lesz elérhető számodra

Ha a leírtak alapján magadra ismertél és szívesen csatlakoznál csapatunkba heti 30 vagy 40 órás munkaidőben (hétvégén is), jelentkezz!
Pályázatodban kérlek oszd meg velünk, hogy mit sportolsz és azt milyen rendszerességgel teszed!