Magyarországon 24 Decathlon áruházunkkal a működésünket felhatalmazó vállalati kultúra jellemzi: munkatársainkban megbízunk, ezért szabad kezet és döntési felelősséget adunk már az első naptól. Az országos szintű feladatainkat 8 munkaterület látja el, melyekhez bármely dolgozónk szabadon csatlakozhat. Így a vélemények, tapasztalatok megosztásával, együtt még eredményesebb döntéseket hozhatunk.

Mindennapjaid során:

                Megoszthatod a sportolás örömét és jótékony hatását a lehető legtöbb emberrel
                Felelsz termékeink átvételéért, kihelyezéséért, a megfelelő polckép folyamatos fenntartásáért, termékeink leltárazásáért, valamint a gördülékeny kasszázási folyamatokért
                Tanácsaiddal segítheted felhasználóinkat a megfelelő termék kiválasztásában
                Saját ötleteid megvalósításával hozzájárulhatsz sportod kitűzött gazdasági céljainak eléréséhez (pl: polckép, termékválaszték kialakítása)

Köztünk a helyed, ha:

                a futás szerelmese vagy
                szereted az okos eszközöket és a digitális megoldásokat
                felelősségteljes vagy és megtalálod a közös hangot mindenkivel
                nyitott és vitális vagy
                szívesen osztod meg véleményedet
                társalgási szintű az angol nyelvtudásod

Az egyik legjobb munkahelyen az ország valószínűleg legjobb csapatában:

            lehetőséget adunk, hogy azzal a sportággal foglalkozz, amelyet űzöl
            ötleteiddel, véleményeddel segítheted áruházad működését, fejlődését
            jó légkörben, egy közvetlen csapatban dolgozhatsz
            bizalmunkkal támogatunk
            mindig elérhetőek vagyunk egymás számára
            hosszú távú, személyre szabott karrierutat és széleskörű fejlődési lehetőséget biztosítunk
            napi rutinfeladataidat okostelefonnal láthatod el

Ha a leírtak alapján magadra ismertél és szívesen csatlakoznál csapatunkba heti  30 órás munkaidőben (hétvégén is), jelentkezz!
Fényképes pályázatodban kérlek oszd meg velünk, hogy mit sportolsz és azt milyen rendszerességgel teszed!