Magyarországon 24 Decathlon áruházzunkkal működik felhatalmazó vállalati kultúra jellemzői: munkatársainkban megbízunk, ezért szabad kezet és döntési felelősséget adunk már az első naptól. Az országos szintű feladatainkat 8 munkaterület látja el, amelyekhez bármely munkatárs szabadon csatlakozhat. Így a vélemények, tapasztalatok megosztása, együtt még eredményesebb döntéseket hozhatunk.

Mindennapjaid során:

  • Megoszthatod a sportoló örömét és jó hatását a lehető legtöbb emberrel
  • Felelsz termékek átvételéért, kihelyezéséért, a megfelelő polcoknak folyamatos fenntartásáért, termékeink leltárzásáért és a gördülékeny kasszázási folyamatokért
  • Tanácsaiddal segítünk felhasználóinknak megfelelő termék kiválasztásában
  • Saját ötleteid megvalósítása hozzájárulhat a sport céljának eléréséhez az üzleti célok eléréséhez (pl: polckép, termékválaszték kialakítása)

Köztünk helyes, ha:

  • a túrázás, kirándulás, falmászás vagy egy kempingezés szerelmese vagy
  • rendszeresen űzöd a sportot
  • szerette az innovatív eszközöket és az "okos" megoldásokat
  • felelősségteljes vagy és találod a közös hangot mindenkivel
  • nyitott és vitális vagy
  • szivesen osztod meg véleményedet.

Az egyik legjobb munkahelye az ország valószínűleg legjobb csapata:

  • lehetőség adunk, hogy egy sportággal foglalkozz, amit űzöl
  • ötleteiddel, véleményeddel segítheted áruházad vagy az összes áruház működését, fejlődését,
  • jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
  • bizalmunkkal támogatunk,
  • mindig elérhetőek vagyunk egymásnak,
  • hosszú távú, személyre szabott karrierutat és széleskörű fejlesztési lehetőséget biztosítunk,
  • napi rutinfeladataidat okostelefonnal láthatod el,

valamint:

  • bruttó 215 000 Ft belépő alapbérben részesülsz teljes munkaidőben,
  • számos rendszeres béren kívüli juttatás lesz elérhető számodra.

Ha a leírtak alapján ismerkedik és szívesen csatlakozik a csapatunkba 20, 30 vagy akár 40 órás munkaidőben (hétvégén), jelentkezz!
Pályázatodban kérlek oszd meg velünk, hogy milyen sportolsz és milyen rendszerességgel tette!