Magyarországon a működésünket felhatalmazó vállalati kultúra jellemzi mind a 24 áruházunkban, raktárunkban és központunkban:
munkatársainkban megbízunk, ezért szabad kezet és döntési felelősséget adunk már az első naptól.
Országos szintű feladatainkba bármely dolgozónk szabadon csatlakozhat, így a vélemények, tapasztalatok megosztásával, együtt még eredményesebb döntéseket hozhatunk.

Főbb feladatok:
• naponta érkező termékeink átvétele, kihelyezése
• a megfelelő polckép folyamatos fenntartása, termékek leltárazása, valamint a gördülékeny kasszázási folyamatok biztosítása
• a hozzád tartozó sportok gazdasági eredményességének biztosítása (polckép, készletkezelés, termékválaszték kialakítása)
• vásárlóink segítése a számunkra megfelelő termék kiválasztásában,
• ötleteid megosztása a vállalat további sikereinek elérése érdekében.

Amiben biztosan részed lesz:
• Lehetőséget adunk, hogy azzal a sportággal foglalkozz, amelyet űzöl
• ötleteiddel, véleményeddel segítheted áruházad vagy az összes áruház működését, fejlődését,
• jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
• bizalmunkkal támogatunk,
• hosszú távú, személyre szabott karrierutat és széleskörű fejlődési lehetőséget biztosítunk,
• napi rutinfeladataidat okostelefonnal láthatod el

valamint:
• bruttó 225 000 Ft belépő alapbérben részesülsz teljes munkaidőben,
• számos rendszeres béren kívüli juttatás lesz elérhető számodra.

Köztünk a helyed, ha:
• a futás sport szerelmese vagy
• rendszeresen űzöd sportodat
• szereted az innovatív eszközöket és az „okos”megoldásokat
• felelősségteljes vagy és megtalálod a közös hangot mindenkivel
• nyitott és vitális vagy
• szivesen osztod meg véleményedet.

Ha a leírtak alapján magadra ismertél és szívesen csatlakoznál csapatunkba, ne űzz tovább sportot az álláskeresésből és legyél Te az, aki hozzájárul a Decathlon magyarországi sikereihez!
Jelentkezésed leadásakor kérlek oszd meg velünk, hogy mit sportolsz és azt milyen rendszerességgel teszed!