A nemzetközi Decathlon csoport ma már több, mint 82 000 munkatárssal dolgozik a világ 40 országában.
1976 óta, francia központú társaságunk megtalálható 6 kontinens, 1364 Decathlon áruházával,amelyből
Magyarországon 2005 óta 24 Decathlon áruházzal vagyunk jelen.

Mindennapjaid során:

  • vásárlóinkkal való telefonos kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás,
  • az általuk kért igények felmérése és kezelése, illetve az áruházak által beküldött termék állapotának felmérése és javítása​
  • szezontól függően kerékpárok vagy sílécek, korcsolyák szervízelése,
  • pólónyomás és hímzés,
  • valamint ötleteid megosztása a vállalat további sikereinek elérése érdekében.

Amiben biztosan részed lesz:

  • önállóság már az első naptól,
  • gyakorlati tapasztalat megszerzése a szervizelési folyamatokban,
  • dinamikus munkakörnyezet,
  • sportolási lehetőségek kedvező feltételekkel,
  • 20% vásárlási kedvezmény,
  • számos belsős és külsős képzési lehetőség,
  • reális előrelépési lehetőség a országos képzői, sportvezetői vagy részlegvezetői pozícióra egyaránt.

Akit keresünk:

  • aktívan sportol,
  • vitális személyiség
  • precíz, felelős hozzáállású,
  • vásárlóközpontú,
  • jó kommunikációs készségű,
  • nyitottság és újító szemlélettel rendelkezik,
  • valamint előnyt jelent, ha kerékpárszerelésben már szerzett tapasztalatot.

Ha a leírtak alapján magadra ismertél és szívesen csatlakoznál csapatunkba, ne űzz tovább sportot az álláskeresésből és legyél Te az, aki hozzájárul a Decathlon magyarországi sikereihez!
Jelentkezésed leadásakor kérlek oszd meg velünk, hogy mit sportolsz és azt milyen rendszerességgel teszed!