Magyarországon 24 Decathlon áruházzunkkal működik felhatalmazó vállalati kultúra jellemzői: munkatársainkban megbízunk, ezért szabad kezet és döntési felelősséget adunk már az első naptól. Az országos szintű projektjeinkez bármely munkatárs szabadon csatlakozhat. Így a vélemények, tapasztalatok megosztása, együtt még eredményesebb döntéseket hozhatunk.

Nálunk változatos munkakörre számíthatsz:

  • Megoszthatod a sportolás örömét és jótékony hatását a lehető legtöbb emberrel
  • Mindennapjaid során felelsz egy együttműködő és önálló csapat kialakításáért és fenntartásáért
    (felvétel, képzés, koordináció, további fejleszlődési terv megfogalmazása)
  • Részleged mindennapi hatékony és sikeres működése érdekébe felelsz éves kereskedelmi tevékenységed megtervezéséért és megvalósításáért  (termékválaszték kialakítása,elérhetőségének biztosítása, polckép megtervezése, készleted precíz utánkövetése)
  • Valamint nagyszerű tapasztalatokat szerezhetsz a kereskedelemben és egy jól működő csapat vezetésében.

Köztünk a helyed, ha :

  • felsőfokú végzettséged mellett
  • rendszeresen sportolsz
  • felhasználó központúságoddal szivesen segítenéd vásárlóinkat a számukra legmegfelelőbb termék kiválasztásában
  • felelősségteljes munkavégzéseddel, jó kommunikációs és szervező készségeddel szivesen segítenéd csapatodat a közös sikerek elérésében
  • nyitott és vitális személyiség vagy

Az egyik legjobb munkahelyen az ország valószínűleg legjobb csapatában:

  • lehetőséget adunk, hogy azzal a sportággal foglalkozz, amelyet űzöl
  • ötleteiddel, véleményeddel segítheted áruházad vagy az összes áruház működését, fejlődését,
  • jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
  • bizalmunkkal támogatunk,
  • mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,
  • hosszú távú, személyre szabott karrierutat és széleskörű fejlődési lehetőséget biztosítunk,
  • napi rutinfeladataidat okostelefonnal láthatod el,

valamint:

  •  bruttó 350 000 Ft belépő alapbérben részesülsz teljes munkaidőben,
  • további rendszeres juttatás lesz elérhető számodra

Ha a leírtak alapján magadra ismertél és szívesen csatlakoznál csapatunkba heti 40 órás munkaidőben (hétvégén is), jelentkezz!
Pályázatodban kérlek oszd meg velünk, hogy mit sportolsz és azt milyen rendszerességgel teszed!