Ezek a feladatok várnak Rád:

A Budapesti Corvinus Egyetem több mint 100 éves múltra tekint vissza és Magyarország vezető egyeteme a gazdálkodástudományok, közgazdaságtan és társadalomtudományok területén.

Jelenleg mintegy 9000, köztük csaknem 1700 nemzetközi hallgatója van.

Az intézmény munkatársai és hallgatói Budapest szívében, egy lenyűgöző, Dunára néző műemlék épületben tölthetik mindennapjaikat.

Egyetemünk EFMD és EAPAA akkreditációt szerzett, valamint az egyetlen magyarországi üzleti egyetem, amely AACSB és AMBA nemzetközi intézményi akkreditációval rendelkezik.

Intézményünk tagja számos nemzetközi hálózatnak, mint például CEMS, BSIS, PRME és CFA.

Büszkék vagyunk rá, hogy az UI GreenMetric világranglistáján 2022-ben elnyertük a leginkább fenntarthatóan fejlődő egyetem címet.

Intézményünk Könyvtár Tanulástámogató és képzés csoport csapatába Tanulástámogató könyvtáros munkatársat keresünk                           teljes munkaidőre, határozatlan időre.

Feladatok:
  • A csoport munkájának segítése pedagógiailag és digitálisan hatékony, magas szintű felhasználói élményt nyújtó tanulási tartalmak és egyéb források rendelkezésre bocsátásába
  • Tréningek, konzultációk, és tanórákba, kurzusokba illesztett órák tartása
  • Képzési tematikák, tananyagok kidolgozása
  • Együttműködés oktatási egységekkel, oktatókkal a képzések kialakításában
  • Részvétel az olvasószolgálati munkában

Elvárások

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • A felsőoktatást és a könyvtárakat érintő hazai és nemzetközi közpolitikák, irányzatok ismerete
  • Képesség a változó egyetemi és felhasználói igények felismerésére, a szolgáltatáspolitika igazítására
  • Az információkeresés és értékelés módszereinek ismerete, képesség különféle forrásokból kinyert információk szintetizálására a felhasználói igénynek megfelelően
  • Információtechnológiai eszközök készségszintű alkalmazása
  • Prezentációs technikák ismerete
  • Magasszintű prezentációs készség
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Kezdeményezőkészség
Előnyt jelent:
  • E-learning rendszerek ismerete
  • Pedagógiai, felnőttképzési ismeretek, gyakorlat
  • Grafikai, adatvizualizációs eszközök ismerete, ezekben való jártasság
  • AI eszközök használatában való jártasság
  • Kutatásban való jártasság
  • Közgazdasági és üzleti tudományokban való jártasság
  • Pénzügyi adatbázisok használatában való jártasság

Egyéb információ

Amit kínálunk:
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidőre szóló szerződés
  • Teljesítményalapú éves bónusz
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőségek, például egyetemi belső képzések,
  • Támogató munkakörnyezet
  • Egyéb béren felüli juttatások, SZÉP-kártya
  • Hibrid munkavégzési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapesti Corvinus Egyetem, C épület, 1093 Budapest, Közraktár utca 4-6.
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, az alábbi Jelentkezem gombra kattintva juttassa el hozzánk magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével.