Responsibilities:

A Budapesti Corvinus Egyetem
Nemzetközi Hallgatói és Oktatói Mobilitás csapatába
HALLGATÓI CSEREPROGRAM SZAKÉRTŐ
munkatársat keres határozatlan időre

Feladatok:

  • Aktív részvétel a Budapesti Corvinus Egyetem nemzetközi stratégiájának megvalósításban, különös tekintettel az Egyetem nemzetközi partnerhálózatára
  • Kapcsolattartás a Budapesti Corvinus Egyetem külföldi partnerintézményeivel
  • A nemzetközi partnerintézményekkel való együttműködés minőségének monitorozása
  • Erasmus és egyéb partnerszerződések előkészítése, követése
  • Részvétel kimenő cserehallgatói pályázatok lebonyolításában
  • Nemzetközi vásárokon, nemzetközi partnertalálkozókon való részvétel online és személyes formában

Requirements

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 1 év irodai adminisztrációban szerzett munkatapasztalat
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos MS Office ismeretek (EXCEL, Word, PowerPoint)
  • Kiváló kommunikációs és interperszonális készségek
  • Kiváló íráskészség
  • Stressztűrés és rugalmasság
  • Proaktivitás
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt

Előnyt jelent:

  • Felsőoktatási munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Erasmus+ programok koordinálásában szerzett tapasztalat
  • Neptun rendszer felhasználói szintű ismerete

Other information

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőre
  • Korrekt javadalmazás és alkalmazotti juttatások
  • Teljesítményalapú éves bónusz lehetőség
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Családbarát munkaidő beosztás

Munkavégzés helye:

  • Budapesti Corvinus Egyetem E épület, 1093 Budapest, Fővám tér 8.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével és motivációs levelét, amelyet a Jelentkezem gombra való kattintással juttathat el hozzánk.