Responsibilities:

A Budapesti Corvinus Egyetem

Hallgatói Szolgáltatások Hallgatói Pénzügyek csapatába

HALLGATÓI PÉNZÜGYEK KOORDINÁTOR

munkatársat keresünk határozatlan időre

Főbb feladatok:

  • Teljeskörű támogatás nyújtása és az információáramlás biztosítása az Egyetem hallgatói számára pénzügyi eseményeikkel összefüggésben.
  • Hallgatói pénzügyek, pénzügyi folyamatok naprakész kezelése.
  • Személyes tanácsadás minden, a hallgatókat érintő pénzügyi kérdésben.
  • Ösztöndíj folyamatok gondozása, hallgatói fizetési kötelezettségekhez kapcsolódó ügyintézés.

Requirements

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Min. 1 év pénzügyi adminisztrációban szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos MS Office felhasználói ismeretek
  • Precíz, gondos munkavégzés, kifogástalan adatkezelés
  • Udvarias, ügyfélorientált kommunikáció
  • Önálló és csapatban történő munkavégzési képesség
  • A szabályzatok és határidők pontos betartása
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőoktatásban szerzett, lehetőleg tanulmányi adminisztrációban, pénzügyi/számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • NEPTUN Tanulmányi Rendszer felhasználói szintű ismerete

Other information

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőre
  • Korrekt javadalmazás és alkalmazotti juttatások
  • Teljesítményalapú éves bónusz lehetőség
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség
  • Támogató munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapesti Corvinus Egyetem E épület (főépület), 1093 Budapest, Fővám tér 8.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, amelyet a 'Jelentkezem' gombra való kattintással juttathat el hozzánk.