A Bayer Hungária Kft. Crop Science üzletága

Szántóföldi vetőmagok termeltetés kutató munkatársat (associate)

keres

Komárom régióba

Munkakör célja:

Kutatási protokollok precíz kivitelezésének koordinálása a termeltetés kutató utasításai alapján, elsősorban kukorica anya- és apavonalak tesztelés 3 földrajzi régióban (Komárom-Esztergom-megye, Somogy-megye, Békés-megye). A munkakör ellátásában egy kis létszámú (6-8 fő) idénymunkás-csoport fogja támogatni.

Feladatok, felelősségi kör:

• idénymunkás-csoport teljes körű koordinálása, munkájának ellenőrzése 3 földrajzi régióban a vetés előkészítésétől az aratás utáni mintafeldolgozásig
• adatfelvételezés és mintagyűjtés ellenőrzése
• a kutatási területek rendszeres látogatása vállalati gépkocsival
• kutatási területek öntözésének ütemezése, növényvédelmének, tápanyagellátásának biztosítása, valamint az ott történő munkafolyamatok ellenőrzése
• a területeket biztosító gazdákkal való kapcsolattartás és hatékony együttműködés
• mintafeldolgozáshoz használt eszközök, műszerek használata, kalibráltatása
• kapcsolattartás angol nyelven a nemzetközi termeltetés kutató csapattal és vezetőséggel
• megbeszéléseken, kutatási projektekben való aktív részvétel
• kapcsolattartás a társosztályokkal (termeltetés, nemesítés, stb.)

Elvárásaink:

• legalább BSc/főiskolai szintű releváns végzettség, elsősorban agrár területen
• 2-3 éves tapasztalat gabonanövény-termesztés vagy vetőmag előállítás területen
• magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete, folyékony angol nyelvtudás
• lakhely Komáromtól napi szinten bejárható távolságra – költözés esetén van lehetőség albérlet támogatás nyújtására
• B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság vállalati gépkocsival (akár 30%-a a teljes munkaidőnek)
• jó kommunikációs képesség
• felhasználó szintű ismerekek: MS Office programcsomag, iPhone, iPad
• precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

• MSc szintű végzettség releváns területen
• tapasztalat mezőgazdasági gépek használatában, üzemeltetésében
• mezőgazdasági kutatásban szerzett tapasztalat
• T kategóriás jogosítvány

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy angol nyelvű önéletrajzát a regisztrációt követően töltse fel az alábbi linkre kattintva.