A Bayer Hungária Kft. Crop Science üzletága
Területi Képviselő
munkatársat keres
Jász-Nagykun-Szolnok megye területére

FELADATOK:

  • Az adott területen a piaci részesedés növelése, a forgalmi számok elérése
  • Az értékesítési koncepció és az értékesítési tervek optimális megvalósítása
  • Marketing stratégiák megvalósítása, alkalmazása az értékesítés során
  • Meglévő ügyfelekkel való színvonalas és rendszeres kapcsolattartás
  • Új ügyfelek felkeresése és bevonása a Bayer Hungária Kft Crop Science Üzletág termékeinek értékesítésébe
  • Rendszeres jelentés a közvetlen felettes és az értékesítési igazgató felé
  • Piaci információk követése és naprakész jelentése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú mezőgazdasági-és növényvédelmi végzettség
  • Minimum 2-3 éves mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat elvárás
  • Jász-Nagykun-Szolnok megyei lakhely
  • Jó kapcsolatteremtő képesség, nyitott személyiség
  • Önállóság, problémamegoldó képesség, szervezőkészség
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • (Word, Excel, CRM, PowerPoint)
  • Angolnyelv-tudás

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát a regisztrációt követően töltse fel az alábbi gombra kattintva: