A Bayer Hungária Kft.
Country Platform Asszisztens
munkatársat keres

A pozíció betöltője a Country Platform különböző funkcióinak adminisztratív, projektalapú vagy szervezési-koordinációs támogatást nyújt.

Feladatok:

  • Rendezvények szervezése (külső és belső események, programok, tréningek), részben ügynökségek és/vagy divíziók bevonásával, valamint azok teljeskörű adminisztrálása (megrendelések feladása, szerződések kezelése)
  • A médiakapcsolatok és a CSR-tevékenységek támogatása
  • A belső kommunikáció támogatása, kommunikációs felületek kezelése és frissítése
  • A kommunikációs tevékenységekkel kapcsolatos prezentációk és elemzések / eligazítások / beszámolók / adminisztráció elkészítése
  • A vállalatnál futó projektek adminisztratív támogatása
  • Együttműködés a társosztályokkal: beszerzés, jogi osztály, controlling, logisztika, IT, HR

Az ideális jelölt:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Szívesen dolgozik emberekkel
  • Írásban és szóban is jól kommunikál
  • Szerzett már 2-3 év tapasztalatot hasonló területen
  • Jól beszél angolul, képes angol nyelvű telefonkonferenciákban aktívan részt venni
  • Rugalmas, proaktív személyiség, aki bátran belevág a napi rutintól eltérő, új feladatokba
  • Jól kezeli a változatos, különböző típusú feladatokat
  • Jó affinitása van a számítástechnikához
  • Képes nyomás alatt is jól teljesíteni

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli munka egy sikeres, dinamikus csapatban
  • Versenyképes jövedelem és prémium
  • Színvonalas továbbképzési lehetőségek
  • Megbízható vállalati háttér
  • Jó munkakörülmények, modern munkaeszközök.

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát a regisztrációt követően töltse fel oldalunkra az alábbi gombra kattintva.